Укр
Рус

Код товару: AR_3014973
Максимальна продуктивність Wi-Fi та 3 потоки
Завдяки 3×3 MIMO Archer A8 здатний передавати та приймати дані через три просторових потоки. Пристрої, що підтримують 3×3 — наприклад, комп'ютери Mac — чудово працюватимуть з A8, показуючи велику продуктивність, порівнюючи з роутерами 2×2.
Швидкісний 802.11ac Wave2 на двох діапазонах Wi-Fi
Archer A8 забезпечує швидкість Wi-Fi до 1300 Мбіт/с на 5 ГГц і до 600 Мбіт/с на 2.4 ГГц. Ви зможете дивитися потокове HD-відео та грати в онлайн-ігри без затримок на вільній частоті 5 ГГц, зберігаючи канал 2.4 ГГц для щоденних завдань, як-от читання електронної пошти та перегляд вебсторінок.
Збільшене покриття Wi-Fi
Три зовнішні антени й одна вбудована антена забезпечує потужний сигнал Wi-Fi в будь-якому куточку будинку. Технологія Beamforming визначає розташування пристрою, незалежно від віддаленості або ступеня заряду, і спрямовує сигнал у його сторону.
Більше пристроїв, більше розваг
Завдяки технології MU-MIMO Archer A8 забезпечить максимальну ефективність передавання даних. Три одночасні потоки даних збільшать швидкість для всіх під'єднаних пристроїв утричі, як порівняти зі стандартними AC роутерами.
Продуктивне передавання даних
Smart Connect автоматично призначає кожен пристрій на більш відповідний канал, а Airtime Fairness не дає змоги старим пристроям знижувати продуктивність мережі. Разом вони забезпечують більш плавну роботу Wi-Fi — без затримок і зависань.
| Режими роботи | точка доступу, Wi-Fi маршрутизатор, провідний маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n, ac, a, g, b |
| Швидкість Wi-Fi | 1300 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | незнімні |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Країна виробник | Китай |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с), IEEE 802.3x, IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ac |
| Вага | 410 г |
| Висота | 33 мм |
| Глибина | 161 мм |
| Захист інформації | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Кількість антен | 3 |
| Підтримка транспортних протоколів | PPPoE, PPTP, DHCP, DDNS, L2TP, IPv4, IPv6, NAT |
| Функції міжмережевого екрану | SPI |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина | 243 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 371 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00