Укр
Рус

Код товару: AR_3014929
n, ac, a, g, b, 3000 Мбіт/с, вбудовані, WPA, WPA2, WPA3
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n, ac, a, g, b |
| Швидкість Wi-Fi | 3000 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | вбудовані |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Підтримка VPN | так |
| Підтримка MESH | так |
| Країна виробник | Китай |
| Віддалене управління | TP-Link Deco |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac |
| Вага | 800 г |
| Висота | 169 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Захист інформації | WPA, WPA2, WPA3, брандмауер IPv4 SPI |
| Кількість антен | 8 |
| Кількість в комплекті | 2 шт |
| Особливості | Підтримка MU-MIMO |
| Підтримка транспортних протоколів | PPPoE, PPTP, UPnP, DHCP, IGMP, IPv4, IPv6, l2TP |
| Функції міжмережевого екрану | запобігання DoS атак, SPI Firewall |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина | 105 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
13 352 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00