Укр
Рус

Код товару: AR_3015015
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet, SFP |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 9 |
| Додаткові порти | 2 х SFP |
| Підтримка VPN | так |
| Країна виробник | Китай |
| Віддалене управління | SNMP |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3 |
| Висота | 35 мм |
| Глибина | 131 мм |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 1 гб |
| Підтримка транспортних протоколів | PPPoE, PPTP, TCP/IP, UPnP, DHCP, L2TP, IGMP, IPv6, ICMP, IPSec, FTP, NAT, DNS, NTP, HTTP, HTTPS |
| Функції міжмережевого екрану | демілітаризована зона (DMZ), NAT, DDNS, Forbid UDP flood attack, Forbid TCP flood attack, заборонити ICMP флуд атаки, заборонити WAN PING з інтернет-мережі |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина | 226 мм |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
11 625 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00