Укр
Рус







Код товару: AR_3004820
сокет - AM5, чіпсет - AMD B650, DDR5, макс. об'єм оперативної пам'яті - 192 ГБ, макс. частота оперативної пам'яті - 7200 MHz, швидкість LAN - 2,5 Гбіт/с, DisplayPort, HDMI, внутрішні - 2 x M.2 22110, 4 x Sata 6.0 Gb/s, Bluetooth 5.3, 2x2 Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax), ATX
| Призначення | звичайна |
| Сокет | AM5, AM5 |
| PCI Express x1 | 2 шт |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI | без слота PCI |
| Модель чіпсета | AMD B650 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 192 ГБ |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 7200 MHz |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Країна виробник | Китай |
| Відеовиходи | DisplayPort, HDMI |
| USB | USB 2.0, USB 3.2, USB Type-C |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | коаксіальний + оптичний, оптичний |
| M.2 | 2 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.3, 2x2 Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x1 |
| 4-pin для вентилятора | 3 шт. |
| M.2 ver | 2 x M.II |
| PCI Express x1 ver | 2 v Чотири |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| Інші коннектори | 1 x COM port header, 1 x 4-pin CPU Fan header, 1 x 4-pin CPU OPT Fan header, 1 x 4-pin AIO Pump header, 3 x 4-pin Chassis Fan headers, 1 x Clear CMOS header, 1 x 20-3 pin System Panel header with Chassis intrude function, 3 x Addressable Gen 2 headers, 1 x Front Panel Audio header (AAFP), 1 x AURA RGB header, 1 x Thunderbolt (USB4) header, 1 x SPI TPM header (14-1pin) |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Висота, мм | 305 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s, 2 x M.2 22110 |
| Зовнішні порти | 2 x USB 2.0, 1 x DisplayPort, 1 x optical SPDIF out, 5 x Audio, 1 x RJ45, 1 x HDMI, 1 х USB 3.2 Gen2 Type-C, 1 x BIOS FlashBack Button, 2 x USB 5Gbps ports (2 x Type-A), 3 x USB 10Gbps, 1 x Wi-Fi Module |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Колодки | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Gen1, 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin Main Power, 1 x 8-pin +12V Power |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Підтримка ОС | Windows 10, Windows 11 |
| Підтримка процесорів | Supports AMD Ryzen 9000/ 8000/ 7000 Series Desktop Processors Socket AM5 |
| Слоти розширення | 1 x PCIe 4.0 x16 slot (supports x8/x4 mode), 2 x PCI-E 4.0 x1, 1 x PCI-E 4.0 x16 slot (supports x16 mode) |
| Тип BIOS | 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Тип мережевої карти | Realtek 2.5GbE |
| Частота оперативної пам'яті | 5400 MHz (O.C.), 6000 MHz (OC), 5800 MHz (OC), 5600 MHz (OC), 6400 MHz (O.C.), 6200 MHz (O.C.), 4800 MHz, 6600 MHz (O.C.), 7000 MHz (O.C.), 6800 MHz (OC), 5200 MHz, 5000 MHz, 7200 MHz (O.C.), 7600+ MHz (O.C.) |
| Ширина, мм | 244 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
9 255 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00