Укр
Рус


Код товару: AR_3004784
Материнська плата ASUS серії Prime створена спеціально для того, щоб розкрити весь потенціал процесорів Intel Core 13 покоління. Маючи надійну конструкцію живлення, комплексні рішення для охолодження та інтелектуальні можливості налаштування, PRIME B760-PLUS D4 надає користувачам і збирачам ПК низку оптимізацій продуктивності за допомогою інтуїтивно зрозумілих програмних та вбудованих функцій.
Гнучкість| Призначення | звичайна |
| Сокет | 1700, 1700 |
| PCI Express x1 | 2 шт |
| PCI Express x16 | 2 шт |
| PCI | без слота PCI |
| Модель чіпсета | Intel B760 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 5066 MHz |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Країна виробник | Тайвань |
| Відеовиходи | D-Sub (VGA), DisplayPort, HDMI |
| USB | USB 2.0, USB 3.2, USB Type-C |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| M.2 | 3 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Контролер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| 4-pin для вентилятора | 3 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II, 2 x M.II |
| PCI Express x1 ver | 2 v Три |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири, 1 v П'ять |
| Інші коннектори | 1 x COM port header, 1 x S/PDIF out header, 1 x Thunderbolt header, 1 x front panel audio header, 1 x SPI TPM header, 1 x 4-pin CPU Fan header, 1 x 4-pin AIO Pump header, 3 x 4-pin Chassis Fan headers, 1 x AURA RGB headers, 1 x Clear CMOS header, 1 x 20-3 pin System Panel header with Chassis intrude function, 3 x Addressable Gen 2 headers |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Висота, мм | 305 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 1 x M.2 22110, 2 x M.2 2280, 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Зовнішні порти | 2 x USB 2.0, 1 x DisplayPort, 1 x RJ45, 1 x HDMI, 3 x Audio, 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 1 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C, 1 x VGA, 1 x Vertical M.2 slot (Key E) |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Колодки | 3 x USB 3.2, 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C |
| Конектор живлення | 1 x 8-pin 12В, 1 x 24-pin |
| Підтримка ECC | немає |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Підтримка ОС | Windows 10, Windows 11 |
| Підтримка процесорів | 13-е покоління і Intel Core 12-е покоління, Pentium Gold і Celeron |
| Слоти розширення | 2 x PCI-E 3.0 x1, 1 x PCI-E 5.0 x16, 1 x PCI-E 4.0 x16 slot (supports x4 mode) |
| Тип BIOS | 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Тип мережевої карти | Realtek 2.5GbE |
| Частота оперативної пам'яті | 2133 MHz, 2400 MHz, 2933 MHz, 3200 MHz, 2666 MHz, 4000 MHz (O.C.), 3733 MHz (O.C.), 3600 MHz (O.C.), 3466 MHz (O.C.), 3333 MHz (O.C.), 3400 MHz (O.C.), 4266 MHz (O.C.), 4400 MHz (O.C.), 4600 MHz (O.C), 2800 MHz, 3000 MHz, 4800 MHz (O.C), 5000 MHz (OC), 5066 MHz (OC) |
| Ширина, мм | 244 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
7 082 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00