Укр
Рус







Код товару: AR_3004849
Материнські плати серії ASUS Prime розроблені експертами, щоб повністю розкрити потенціал процесорів AMD Ryzen™ 9000 серії. Материнська плата PRIME B840M-A-CSM надає користувачам і розробникам персональних комп'ютерів ряд оптимізацій продуктивності за допомогою інтуїтивно зрозумілих функцій програмного забезпечення та мікропрограми. Вона розроблена, щоб бути готовою до ПК із розширеним штучним інтелектом, пропонуючи потужність і підключення, необхідні для вимогливих додатків ШІ.
Стабільне живлення забезпечує 8+2+1 фазна схема живлення з дискретними МОП-транзисторами. Це гарантує ефективне та стабільне живлення для процесорів AMD, а також стабільну продуктивність для повсякденного використання.
Максимальна продуктивність пам’яті є наріжним каменем материнських плат PRIME. PRIME B840M-A-CSM підтримує модулі DDR5, дозволяючи використовувати їхній потенціал — від базових комплектів до екстремальних швидкостей.
Для швидкого зберігання PRIME B840M-A-CSM пропонує три слоти M.2, з яких два підтримують PCIe 4.0 зі швидкістю передачі даних до 64 Гбіт/с, а один підтримує PCIe 3.0. Це забезпечує швидке завантаження системи та програм.
Для підтримки оптимального охолодження материнська плата оснащена вбудованими радіаторами та гібридними роз’ємами для вентиляторів, що забезпечує стабільну роботу навіть під високими навантаженнями.
Зручність користування покращено завдяки спрощеному налаштуванню BIOS і настроюваним елементам керування RGB-підсвічуванням, що дозволяє створити унікальну естетику системи.
| Призначення | звичайна |
| Сокет | AM5, AM5 |
| PCI Express x16 | 3 шт |
| PCI | без слота PCI |
| Модель чіпсета | AMD B840 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 256 ГБ |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 7600 MHz |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Країна виробник | Тайвань |
| Відеовиходи | DisplayPort, HDMI |
| USB | USB 2.0, USB 3.2 |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| M.2 | 3 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Контролер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| 4-pin для вентилятора | 2 шт. |
| M.2 ver | 3 x M.II |
| PCI Express x16 ver | 2 v Три, 1 v Чотири |
| Інші коннектори | 1 x COM port header, 1 x S/PDIF out header, 1 x 4-pin CPU Fan header, 1 x 4-pin CPU OPT Fan header, 1 x Clear CMOS header, 2 x 4-pin Chassis Fan header, 3 x Addressable Gen 2 headers, 1 x Front panel audio header (F_AUDIO), 1 x SPI TPM header (14-1 pin), 1 x 10-1 pin Front Panel System header |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Висота, мм | 244 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 3 x M.2 2280, 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Зовнішні порти | 4 x USB 2.0, 1 x RJ45, 1 x HDMI, 3 x Audio, 2 x DisplayPort, 1 x BIOS FlashBack Button, 2 x USB 10Gbps port (2 x Type-A), 1 x USB 5Gbps port (1 x Type-С) |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Колодки | 2 x USB 2.0, 1 x USB 5Gbps, 1 x USB 5Gbps Type-C |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin Main Power, 1 x 8-pin +12V Power |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Підтримка ОС | Windows 10, Windows 11 |
| Підтримка процесорів | Supports AMD Ryzen 9000/ 8000/ 7000 Series Desktop Processors Socket AM5 |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 4.0 x16 slot (supports x16 mode), 2 x PCI-E 3.0 x16 (PCIEX1) |
| Тип BIOS | 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Тип мережевої карти | Realtek 2.5GbE |
| Ширина, мм | 244 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
7 116 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00