Укр
Рус

Код товару: AR_3015112
Медиаконвертер DMC-G02SC перетворює сигнал стандарту 100/1000Base-T Gigabit Ethernet по витій парі в сигнал стандарту 1000Base-SX Gigabit Ethernet по багатомодовому оптичному кабелю, що дозволяє збільшити відстань з'єднання (до 550 м) між двома пристроями. Даний медіаконвертер оснащений одним портом з роз'ємом RJ-45 для витої пари і одним оптичним портом з роз'ємом SC.
| Країна виробник | Китай |
| LED індикатори | PWR, Link/Act (SC), Link/Act (RJ-45) |
| Дальність передачі | до 0,5 км |
| Довжина хвилі Tx | 850 нм |
| Максимальний струм | 5 В, 0.55 А |
| Розміри | 70,5 x 93,5 x 26 мм |
| Споживана потужність | 1.65 Вт |
| Швидкість передачі даних | 1000 Mbps RJ45 порт |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 057 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00