Укр
Рус








Код товару: AR_3006466
Geotex GTX-R3i – нова модель нової лінійки бюджетних і потужних медіаплеєрів. Доступні комплектації 2/16 та 4/32 в преміальній коробці. Головні особливості даної моделі: пульт з Bluetooth і функцією голосового управління, новий потужний Wifi модуль, який має два порти антен, блутуз версії 5.0. GTX-R3i використовує пам’ять LPDDR4 яка має більшу продуктивність та меншу збільшену пропускну здатність за рахунок вищої ефективної частоти.
Потужна продуктивність
Забезпечується сучасним 4-ядерним процесором Cortex-A35 у тандемі з високопродуктивним графічним прискорювачем Mali-G31 дає можливість насолоджуватись справжнім ультра-чітким зображенням 4К відео. Якість відео з роздільною здатністю 3840х2160 пікселів і частотою 60 кадрів в секунду, удосконалюється завдяки наявності функції HDR10+, що передає ширший спектр кольорів навіть в динамічних сценах. А 2/4 Гб ОЗУ LPDDR4 + 16/32 Гб ПЗУ гарантують більш плавний перегляд, відмінну швидкодію системи та велику енергоефективність.
Мережеві властивості
Смарт приставка GTX-R3i має Lan-порт, який працює зі швидкістю до 100Мбіт/сек, або завдяки новому потужному Wifi модулю який має два порти антен та Bluetooth v5.0. Новий модуль забезпечує кращу проникливість сигналу на більшій відстані від передавача, та швидкість передачі даних до 300Mbps. Приставка підтримує стандарти роботи Wi-Fi 802.11 a/n/ac та працює в діапазонах 2,4ГГЦ і 5ГГЦ.
Операційна система
Смарт приставка GTX-R3i працює на ОС Андроїд 11 з АТВ лаунчером. Вона дозволяю налаштовувати головний екран по запиту і полегшує пошук контенту, адже тут ви можете легко знайти ваші улюблені фільми, шоу, розважальні та навчальні відео на будь-яку тематику. А інтелектуальні рекомендації пропонують до перегляду новий контент, ґрунтуючись на історії ваших попередніх переглядів та передплат. Завдяки голосовому помічнику ви швидко можете знайти картини з улюбленим героєм або фільм, який бажаєте подивитись. Більше не потрібно писати, просто скажіть в мікрофон запит і насолоджуйтесь переглядом.
Просте підключення
Універсальний набір портів дозволяє легко підключати до медіаплеєра зовнішні пристрої. 2хUSB-порти допоможуть подивитися фото або послухати музику з флешки. Піключити приставку до телевізора можливо по цифровому входу HDMi або аналоговому входу AV. За допомогою карт TF ви можете розширити пам’ять пристрою до 128 Гб.
Технічні характеристики:
| Тип | стаціонарний |
| Об'єм встановленої оперативної пам'яті | 2GB DDR4 |
| Операційна система | Android 11 |
| Роздільна здатність відео | Ultra HD 4K (3840x2160) |
| Підтримувані інтерфейси | RJ45 (LAN), HDMI, AV |
| Бездротові підключення | Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 5.0 |
| Пульт ДУ | з голосовим управлінням |
| Країна виробник | Китай |
| Flash-пам'ять | 16GB |
| Вага | 97 г |
| Висота | 22 мм |
| Глибина | 97 мм |
| Графічний процесор | ARM Mali-G31 MP2 |
| Кількість ядер | 4 |
| Підтримка відео форматів | VOB, RMVB, TS, MKV, MOV, FLV, DAT, MPG, MP4, VC-1, H.264, M2TS, H.265, M4V, TRP, TP, PMP, AV1 |
| Підтримка звукових форматів | FLAC, MP3, WMA, AAC, RM |
| Процесор | Amlogic S905W2 |
| Тактова частота процесора | 1800 МГц |
| Ширина | 97 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 083 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00