Укр
Рус






Код товару: AR_3006470
Ця невелика і компактна смарт-приставка Google TV — правильний вибір для вашого телевізора. Підключіть STRONG LEAP-S3, щоб оновити свій телевізор до Smart TV з прямим доступом до магазину Google Play! Ця приставка Google TV оснащена останньою версією Android 11 і пропонує вам чудовий користувальницький інтерфейс. Крім того, він сертифікований Google і дає доступ до численних додатків, потокових сервісів і багато чого іншого. Насолоджуйтесь улюбленими фільмами прямо з Netflix, YouTube, Prime Video або Disney+. Завдяки ефективному користувацькому інтерфейсу ви можете швидко знайти і насолодитися улюбленою розвагою. LEAP-S3 також постачається з такими обов'язковими функціями, як роздільна здатність 4K UHD, декодування H.265, дводіапазонний Wi-Fi 5, функція Chromecast і багато іншого. Dolby Vision-Atmos забезпечує найкраще зображення і звук, які ви коли-небудь бачили, для вашого улюбленого фільму. За допомогою повнофункціонального Google Assistant ви можете керувати відтворенням, відтворювати або відновлювати телепередачі та фільми за допомогою голосових команд і отримувати відповіді на прості запитання.
Порт USB, Bluetooth 5.0, HDMI версії 2.1 і порт Ethernet доповнюють комплектацію і пропонують безпрецедентні можливості перегляду телевізора.
| Тип | стаціонарний |
| Об'єм встановленої оперативної пам'яті | 2GB |
| Операційна система | Android 11 |
| Роздільна здатність відео | Ultra HD 4K (3840x2160) |
| Особливості | підтримка OTT, підтримка інтернет-сервісів, підтримка IPTV |
| Підтримувані інтерфейси | RJ45 (LAN), SPDIF, 1 х USB 2.0, 1 х micro USB, HDMI 2.1 |
| Бездротові підключення | Wi-Fi, Bluetooth 5.0 |
| Пульт ДУ | з голосовим управлінням |
| Країна виробник | Китай |
| Flash-пам'ять | 16GB |
| Вага | 179 г |
| Висота | 20.8 мм |
| Глибина | 96 мм |
| Графічний процесор | ARM Mali-G31 MP2 |
| Кількість ядер | 4 |
| Підтримка відео форматів | AVI, RM, MKV, MOV, ISO, DAT, MPG, MPEG, MP4 |
| Процесор | ARM Cortex-A35 |
| Тактова частота процесора | 2000 МГц |
| Ширина | 96 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 320 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00