Укр
Рус









Код товару: AR_3006489
Тип - стаціонарний, об'єм встановленої оперативної пам'яті - 2GB, операційна система - Google TV, роздільна здатність відео - Ultra HD 4K (3840x2160), підтримувані інтерфейси - USB 2.0, HDMI 2.1, бездротові підключення - Wi-Fi 802.11ax, Bluetooth 5.1
| Тип | стаціонарний |
| Об'єм встановленої оперативної пам'яті | 2GB |
| Операційна система | Google TV |
| Роздільна здатність відео | Ultra HD 4K (3840x2160) |
| Підтримувані інтерфейси | HDMI 2.1, USB 2.0 |
| Бездротові підключення | Wi-Fi 802.11ax, Bluetooth 5.1 |
| Країна виробник | Китай |
| Flash-пам'ять | 32GB |
| Вага | 91.2 г |
| Висота | 17 мм |
| Глибина | 97 мм |
| Графічний процесор | ARM G310 V2 |
| Кількість ядер | 4 |
| Підтримка звукових форматів | DTS |
| Підтримка форматів зображень | HDR10+ |
| Процесор | Amlogic S905X5M |
| Тактова частота процесора | 2500 МГц |
| Ширина | 97 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 795 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00