Укр
Рус

Код товару: AR_3016304
Електрична м’ясорубка MGA-2300W вражає своєю продуктивністю 2,2 кг/хв і максимальною потужністю 2 300 Вт. Самофіксувальна конструкція, функція реверсу та захист від перевантаження й перегрівання гарантують безпеку використання. Модель має ніж із нержавіючої сталі та металевий лоток для завантаження продуктів. У комплекті передбачено: три металеві решітки з отворами 3 мм, 5 мм і 7 мм; насадки для приготування ковбасок та кеббе; решітка для ультрагрубого помелу; соковижималка для томатів і ягід.
| Максимальна потужність | 2300 Вт |
| Продуктивність | 2.2 кг/хв |
| Функція "Реверс" | так |
| Насадки | «кеббе», насадка для ковбасок, шинкування, терка |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 кг |
| Диски для фаршу | 3 шт (діаметр отворів: 3мм, 5мм, 7мм) |
| Захист мотора від перегріву | так |
| Колір | білий |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 133 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00