Укр
Рус

Код товару: AR_3016297
Модель зручна й проста у використанні, легко впорається з великою кількістю м’яса різної твердості, навіть із жилавим та жирним, – і без жодних фізичних зусиль! Широкий комплект постачання дасть змогу реалізувати кулінарні таланти, готуючи смачні фрикадельки, котлети чи інші м’ясні страви із фаршу однорідної консистенції.
| Максимальна потужність | 1900 Вт |
| Номінальна потужність | 500 Вт |
| Продуктивність | 1.8 кг/хв |
| Функція "Реверс" | так |
| Насадки | «кеббе», насадка "Домашні сосиски" |
| Країна виробник | Китай |
| Диски для фаршу | 3 шт (діаметр отворів: 3мм, 5мм, 7мм) |
| Захист мотора від перегріву | так |
| Колір | білий |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 726 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00