Укр
Рус

Код товару: AR_3016294
М'ясорубка ARDESTO MGL-2250R з потужністю 1800 Вт, змінними насадками для приготування фаршу, домашніх ковбасок і кебе, а також насадкою для тертя та шаткування.
Преміальний дизайн
Корпус і базові насадки виготовлені з міцного полікарбонату чорного кольору. Передня панель отримала хромоване покриття, яке робить зовнішній вигляд більш преміальним. Ножі, основні решітки та сито насадки для вичавлювання соку зроблені з міцної неіржавкої сталі.
Надійна конструкція
Металевий шнековий блок легко стикується і фіксується з основною частиною м'ясорубки. Для розблокування передбачена спеціальна клавіша, а надійну фіксацію на робочій поверхні забезпечують прогумовані ніжки.
Висока продуктивність
Двигун потужністю 1800 Вт отримав захист від перегрівання та функцію реверсу. Продуктивність пристрою — 2 кг м'яса на хвилину. Три металеві решітки призначені на різну дрібність фаршу — 3 мм, 5 мм і 7 мм. Базові насадки призначені для формування домашніх ковбасок і кебе. Металевий лоток можна використовувати для підготовлених інгредієнтів, а проштовхувач пришвидшить процес приготування фаршу. Додатковий блок для тертя та шаткування складається з декількох частин — трьох насадок для тертя різних розмірів, насадки для шаткування, а також додатковий штовхач.
| Максимальна потужність | 1800 Вт |
| Номінальна потужність | 200 Вт |
| Продуктивність | 2 кг/хв |
| Функція "Реверс" | так |
| Насадки | насадка для ковбасок, шинкування, терка |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.9 кг |
| Габарити | 350 х 300 х 155 мм |
| Диски для фаршу | 3 шт (діаметр отворів: 5 мм, 7 мм) |
| Захист мотора від перегріву | так |
| Колір | чорний |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 189 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00