Укр
Рус

Код товару: AR_3016299
М'ясорубка Tefal HV 7в1 — ідеальний помічник на кухні, якщо ви хочете приготувати будь-який рецепт страв на основі м'ясного фаршу, а також для салатів, гарнірів або томатного соку.
Легко та швидко перемелете будь-яке, навіть жорстке м'ясо, наріжете чи натрете овочі, приготуєте томатний соус, сосиски й багато іншого за допомогою компактної й потужної м'ясорубки.
Ідеальний партнер на кухні, завдяки потужності 1400 Вт обробляє до 1.7 кг м'яса за хвилину.
За допомогою цієї моделі можна швидко та легко приготувати безліч рецептів завдяки універсальному набору аксесуарів, які входять до комплекту: 2 насадки для різного перемелювання м'яса, 3 барабани для нарізування та шинкування, насадка для ковбас і насадка для виробництва томатного соку.
Завдяки компактній конструкції та вбудованій великій ручці м'ясорубку зручно зберігати й транспортувати.
М'ясорубка Tefal HV 7в1 помічник, який завжди під рукою і готовий до роботи, якщо ви хочете приготувати смачні страви легко та швидко.
| Максимальна потужність | 1400 Вт |
| Продуктивність | 1.7 кг/хв |
| Функція "Реверс" | так |
| Насадки | насадка для ковбасок, шинкування |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.98 кг |
| Габарити | 28 x 13.5 x 24 см |
| Диски для фаршу | 2 шт |
| Захист мотора від перегріву | так |
| Колір | сріблястий |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 744 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00