Укр
Рус

Зручний і швидкий міксер Tefal HT310138 для ваших кулінарних ідей! Мотор потужністю 300 Вт швидко впорається з поставленим завданням, а лаконічний дизайн сподобається кожній господині!
Управління
5 швидкостей і турборежим забезпечують прекрасний контроль управління, що б ви не готували.
Насадки
Завдяки 2 наборам аксесуарів з нержавіючої сталі - віночки для рідкого тесту, тесту для пирогів, яєць і збитих вершків і спіралі для легкого приготування тіста для піци або хліба - ручний міксер Quick Mix стане відмінним помічником в будь-якому рецепті.
Комфортне використання
Спеціальна форма міксера дозволяє ставити його на стіл таким чином, щоб в процесі перерви робочі поверхні залишалися чистими.
| Тип | ручний |
| Потужність | 300 Вт |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Насадки | вінчики, гаки для замішування тіста |
| Призначення | для замісу тіста, для збивання |
| Функціонал | турборежим |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.01 кг |
| Габарити пристрою | 21 х 14.7 х 8.4 см |
| Додаткові функції | захист від перегріву |
| Кнопка від'єднання насадок | так |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 439 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00