Укр
Рус









Код товару: AR_3006804
Смартфони, Multi SIM, 2 SIM, 2G, 3G, 4G, 5G, 6.64", 1080 x 2340 pixels, 120 Гц, CPU - Qualcomm Snapdragon 6 Gen 3, 6 Gb, 128 Gb, 50 + 8 + 5 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 12 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 5000 mAh, пило/вологозахист, гіроскоп, швидке зарядження, чорний
| ТОП Популярних моделей | Samsung Galaxy A36 |
| Клас телефону | Multi SIM, Смартфони |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G, 3G, 4G, 5G |
| Тип дисплея | Super AMOLED |
| Діагональ екрану | 6.64" |
| Роздільна здатність екрану | 1080 x 2340 pixels |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 6 Gen 3 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Оперативна пам'ять | 6 Gb |
| Вбудована пам'ять | 128 Gb |
| Основна камера | 50 + 8 + 5 Mpx |
| Фронтальна камера | 12 Mpx |
| Операційна система | Android 15 |
| Бездротові підключення | NFC, Bluetooth, WI-FI |
| Навігація | GPS, ГЛОНАСС, BeiDou, Galileo, QZSS |
| Інтерфейси і підключення | USB2.0 (Type-C) |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Безпека | FaceUnlock |
| Оснащення | пило/вологозахист, гіроскоп, швидке зарядження |
| Матеріал корпуса | пластик, скло |
| Колір | чорний |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей |
| Відеоядро | Adreno 710 |
| Вбудовані датчики | цифровий компас, гіроскоп, датчик наближення, G-sensor, датчик освітлення, акселерометр |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 + f/2.2 + f/2.4 |
| Запис відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Комплект постачання | кабель, телефон, документація, Скріпка для виймання СІМ-карти |
| Матеріал екрану | Gorilla Glass Victus+ |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | музичний плеєр, відеоплеєр, соціальні мережі, мобільні сервіси Google, FM-радіо, ігри |
| Органайзер | календар, годинник, світовий час, будильник, калькулятор, нотатки, секундомір, диктофон, телефонна книга |
| Особливості | IP67 |
| Розміри (мм) | 162.6 x 77.9 x 7.4 мм |
| Розширення пам`яті | microSD |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Функції камери | автофокус, спалах, геотегінг, панорама, розпізнавання обличчя |
| Частота процесора | 2.4 GHz |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
15 190 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00