Укр
Рус











Код товару: AR_3006917
2 SIM, 2G, 3G, 4G, 6.78", 2720 x 1224, 144 Гц, CPU - Mediatek Helio G200, 8 Gb, 256 Gb, 50 Mpx, Front - 13 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 5200 mAh, FM-радіо, підтримка OTG, швидке заряджання, стереодинаміки
| Клас телефону | Multi SIM, Смартфони |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G, 3G, 4G |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Діагональ екрану | 6.78" |
| Роздільна здатність екрану | 2720 x 1224 |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Процесор | Mediatek Helio G200 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
| Вбудована пам'ять | 256 Gb |
| Основна камера | 50 Mpx |
| Фронтальна камера | 13 Mpx |
| Операційна система | Android OS |
| Бездротові підключення | NFC, Bluetooth, WI-FI |
| Навігація | GPS |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 5200 mAh |
| Безпека | Fingerprint |
| Оснащення | FM-радіо, підтримка OTG, швидке зарядження, стереодинаміки |
| Матеріал корпуса | пластик, метал |
| Колір | чорний |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MP2 |
| Вага | 162 г |
| Вбудовані датчики | гіроскоп, датчик наближення, датчик освітлення |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Комплект постачання | кабель, телефон, документація |
| Матеріал екрану | Corning Gorilla Glass 7i |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | соціальні мережі, мобільні сервіси Google, FM-радіо, ігри, музичний плеєр, відеоплеєр |
| Органайзер | календар, годинник, світовий час, будильник, калькулятор, нотатки, секундомір, диктофон, телефонна книга |
| Особливості | IP64 |
| Розміри (мм) | 75.8 х 6.49 х 163.9 мм |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Функції камери | автофокус, спалах |
| Частота процесора | 2.2 GHz |
| Гарантія | 13 місяців |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
10 590 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00