Укр
Рус

Код товару: AR_3016550
Багатофункціональний помічник на кухні
Крім смаження, мультипіч може випікати солодкі десерти: печиво, маффіни, брауні, торти або навіть смажити горіхи.
Регулювання температури
Можна вручну регулювати температуру випікання під час роботи мультипічки, щоб отримати саме таку скоринку, як ви любите. Ви також можете вибрати одну з 9 автоматичних програм, на яких температура вже встановлена заздалегідь.
Більше користі та смаку!
Усього 5 мл олії достатньо для того, щоб отримати бажану хрустку скоринку на запечених скибочках картоплі, шматочках індички, кільцях цибулі. Страви, приготовлені в мультипічці, набагато корисніші та смачніші.
Антипригарне покриття
Спеціальне антипригарне покриття поверхні кошика не дозволяє їжі прилипати до стінок, тому страву можна подавати прямо з кошика в тарілку.
| Управління | механічне |
| Тип нагрівального елементу | електричний тен |
| Потужність | 1300 Вт |
| Об`єм | 4.5 л |
| Регулятор температури | так |
| Таймер | так |
| Колір | білий, білий |
| Країна виробник | Китай |
| Автовідключення | так |
| Автоменю | немає |
| Вага | 3.2 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 31,3 х 26 х 31,7 см |
| Діапазон температур | 80 - 200 °С |
| Звуковий сигнал про завершення роботи | так |
| Можливість помішування під час приготування | так |
| Особливості | випікання, жарка у фритюрі, запікання овочів і м'яса, регулювання температури, антипригарне покриття чаші, встановлення часу приготування, Автовимкнення після завершення процесу приготування |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 364 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00