Укр
Рус

Код товару: AR_3016553
У мультипечі Russell Hobbs SatisFry 26500-56 є все необхідне для приготування смачних обідів без особливих зусиль. SatisFry компактна (об'єм 1,8 літра), дозволить вам приготувати до 700 г картоплі фрі, що на 78% швидше, ніж у звичайної духовки. Використовуючи його, ви можете повністю відмовитися від масла або значно зменшити його кількість, роблячи їжу максимально здоровою та корисною для вас та вашої родини. М'ясо та риба, обсмажені гарячим повітрям, також зберігають свою природну соковитість та чудовий смак. Страви готуються швидко і легко, без суєти та безладдя на кухні.
Інтуїтивно зрозумілий сенсорний цифровий дисплей
Інтуїтивно зрозумілий цифровий дисплей показує час, температуру та способи приготування, полегшуючи налаштування та керування за допомогою одного дотику. Для очищення просто протріть його вологою тканиною.
Точний контроль температури (до 200°C)
Чи готовите ви ніжного лосося або ситний стейк, завдяки точному контролю температури до 200°C ви можете бути впевнені, що ваші страви будуть приготовлені за правильної температури.
7 функцій автоматичного приготування
Насолоджуйтесь різноманітними стравами завдяки 7 функціям приготування: картопля фрі, свинина, креветки, курка, риба, стейк та запікання.
Деталі можна мити в посудомийній машині
Знімну чашу і пластину для приготування як у фритюрі, безпечно мити в посудомийній машині. Протестовано на 100 циклах миття у посудомийній машині.
Об'єм чаші 1,8 літра
Для досягнення найкращих результатів рекомендується використовувати 250-300 г продуктів. Вміщує максимум 700 г картоплі.
| Управління | сенсорне |
| Тип нагрівального елементу | електричний тен |
| Потужність | 1100 Вт |
| Об`єм | 1.8 л |
| Дисплей | є |
| Регулятор температури | так |
| Таймер | так |
| Колір | чорний, чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Автовідключення | так |
| Автоменю | так |
| Вага | 2.83 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 28.6 х 21.5 х 21.5 см |
| Діапазон температур | 80 - 200 °С |
| Кришка | відкидна |
| Можливість помішування під час приготування | немає |
| Особливості | випікання, гриль на решітці, запікання овочів і м'яса, розморожування / розігрів |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 999 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00