Укр
Рус

Код товару: AR_3016272
Чудовими придбаннями для багатьох розважливих господинь можуть стати мультиварки.
З їх допомогою можна замінити відразу кілька кухонних приладів.
Адже ці апарати мають широкий набір різноманітних функцій.
Вони стануть незамінними помічниками при готуванні практично будь-яких страв і можуть виконувати функції скороварки, пароварки, електронної сковороди, хлібопічки, йогуртниці, аэрогриля та інших приладів.
Зручність даного типу пристроїв полягає в тому, що вони можуть виконувати готування в автоматичному режимі.
Для цього Вам достатньо просто завантажити продукти в спеціальну ємність і вибрати одну з наявних програм
Крім цього, можуть бути доступні функції підігріву їжі, підтримання певної температури та відстрочення приготування на заданий час.
Всі ці особливості дозволяють максимально полегшити життя господині, звільняючи її від довгого і виснажливого готування.
Мультиварка Russell Hobbs 23570-56 - рисоварка Russell Hobbs 23570-56 Healthy 14 Cup Rice Cooker
Екстра велика ємність на 5 літрів може приготувати до 14 чашок (всього 2,5 л) сирого рису.
Включає в себе додатковий кошик, який може бути використаний для приготування на пару.
В комплекті лопатка і мірний стаканчик.
З'ємна ємність з антипригарним покриттям для зручності очищення
Особливості:
- Тип покриття чаші: антипригарне,
- Кількість програм приготування: 1,
- Основні програми приготування: рис/крупи,
- Управління: механічне,
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь.
| Тип | рисоварка |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Потужність | 1000 Вт |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне |
| Функції | підтримання температури, знімна зовнішня кришка |
| Кількість програм | 1 |
| Керування | механічне |
| Типи програм | варіння на пару, рис |
| Колір | сріблястий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.8 кг |
| Габарити | 338 х 265 х 227 мм |
| Додаткові можливості | оглядове вікно |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
| Особливості | прозора кришка |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 205 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00