Відгуки (16)
Корм гарний.З'їдає весь
Мої котики обожнюють ,цей вологий корм.
Дуже подобається моєму котику такий варіант мікс паштетів. Рзні улюблені смаки задовільнять вашого гурмана на всі 100! Є можливість чергувати види кожного дня, робит різноманітним раціон вашого улюбленця. Бо вони ще ті ласуни!
Подобається ніжна текстура паштету — значно м’якша і однорідніша, ніж шматочки в желе. Добре підходить навіть для вибагливих або старших котів. Зручно, що в наборі різні смаки (курка, індичка, тунець, кролик), тому раціон виходить більш різноманітним. Плюс — корм виглядає і пахне приємно, без різкого «хімічного» запаху. З мінусів — склад не ідеальний, якщо порівнювати з кормами суперпреміум класу. В цілому — хороший варіант, якщо хочеться побалувати кота більш ніжним і смачним кормом або урізноманітнити його раціон.
Набір корму Gourmet замовляла, щоб побалувати котиків вологим кормом, так як основу харчування складає сухий корм. Паштети котики їдять із задоволенням. Склад корму бажає кращого: малий відсоток м'яса, містить субпродукти, цукор, рослинні інгредієнти. Краще купити корм дорожче, але з кращим та кориснішим складом.
Зручний комплект, щоб котик міг обрати свій смак) але “м’ясо та продукти тваринного походження” без конкретики. По факту це може бути що завгодно, а не чисте м’ясо, реального м’яса вказано дуже мало. Я б рекомендувала для вибагливих, але тільки в якості заохочення.
Гарне поєднання. Комфортно вибирати, тому що комплект. Всі смаки вілізують. Замовляємо кожного місяця.
Зручний набір паштетів з різними смаками. Кішка завжди їх залюбки їсть, але їх слід використовувати, як додаткове харчування, як, наприклад, смаколики, бо може бути ефект звикання лише до паштету і відмова від сухого корму, який не можна замінити цим паштетом. Якщо коротко - ціна-якість.

Наша кішка дуже любить ці паштети. А тут ще й ціна хороша за набір. Єдине - так, не всі смаки були в наявності, тому одного виду поклали більше. Але головне, що це був паштет) не любить інші види) Дякую!
Все добре, але будьте готові, що якогось виду паштетів може не бути в наявності на момент замовлення. У моєму випадку комплектуальник поклав більше баночок іншого виду, тим більше — зі мною намагались зв'язатись за мобільним телефоном декілька разів, але в мене не було можливості відповісти, тому жодних претензій не маю і рівень якості обслуговування вважаю високим, як стопочка баночок посередині на фото :)

Класний набір паштетів, мусів, биточків, щоб порадувати вашого улюбленця. Є рибні, м'ясні паштети, биточки з овочами: баночки зручно відкривати, усі делікатеси приємно пахнуть. І старша, і молодша наші кішечки з'їдають усе!!! Тож, якщо ви дбаєте про своїх улюбленців - придбайте цей набір, він задовольнить найвибагливіщих пухнастиків!
Наші Пухнастики обожнюють паштети і муси від "Гурме"! У цьому наборі таке вдале фактур і смаків: і рибні, і м'ясні, і з овочами! Радує те, що у наборі аж 4 баночки паштету з кроликом, а наші красуні його особливо полюбляють! Обов'язково порадуйте своїх улюбленців!
Дуже вигідна пропозиція, як раз для моєї примхливої пухнастинки, не любить їсти одне й те саме поспіль. Склад відповідає опису, терміни придатності в порядку. Дякую!
Ці паштети наші дівчатка люблять особливо: приємний запах, гарна фактура, наявність різних смаків. Ми чередуємо з вологим кормом у пакетиках, для різноманіття, тому із задоволенням їсть і молодша, і старша красуня!
Вдячна за вдало підібраний набір і гарну ціну.
Коту дуже подобається. Набор гарно підібраний.
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00