Насадка торцева USH магнітна 8 x 50 мм (U0010668/50) - фото 1
Насадка торцева USH магнітна 8 x 50 мм (U0010668/50)
Код товару: MD_3285048
Про товар
Насадка торцева USH магнітна (U0010668/50) – це професійний змінний інструмент індустріальної якості від провідного німецького виробника USH, розроблений для інтенсивної експлуатації в будівництві та на виробництві. Насадка має довжину 50 мм і призначена для роботи з шурупами, гвинтами та саморізами, що мають зовнішній шестигранний профіль розміром 8 мм (М8). Завдяки стандартному розміру посадки 1/4" (6.3 мм), вона сумісна з більшістю сучасних шурупокрутів, дрилів та ручних тримачів біт.
Характеристики
Бренд
USH
Країна-виробник
Китай
Кількість граней
Шестигранні
Посадковий квадрат
1/4"
Розмір головки
8 мм
Довжина
50 мм