Укр
Рус


Код товару: AR_3002493
Настільна світлодіодна лампа ELM Unix - універсальний світильник для побутових та робочих цілей. Світильник виконаний у мінімалістичному дизайні з глянсовою поверхнею та відмінно впишеться у більшість інтер'єрів. ELM Unix випромінює м'яке нейтральне світло без мерехтінь, що відмінно підійде для робочих та навчальних цілей. У настільній лампі ELM Unix використовується сучасна технологія "Захист очей", яка дозволяє уникнути зайвого небажаного впливу світла.
Особливості:
- Універсальний мінімалістичний дизайн
- Комфортне налаштування положення оптичного блоку
- Глянсова поверхня
- Технологія "Захист очей"
Інструкція:
- Розташуйте світильник на робочій поверхні
- Підключіть штепсель у розетку та увімкніть світильник кнопкою на підставі
- Встановіть бажане положення оптичного блоку
| Стиль | модерн |
| Вид лампи | офісні |
| Тип лампи | LED-стрічка |
| Підходить для | для спальні, для вітальні, для офісу |
| Кріплення | підставка |
| Спрямованість світла | має кут регулювання |
| Можливість заміни лампи | вбудована (незамінна) |
| Цоколь | без цоколя |
| Вимикач | кнопка на корпусі |
| Тип живлення | мережа |
| Smart-управління | ні |
| Регулятор яскравості | ні |
| Особливості | технологія "Захист очей", гнучка ніжка |
| Матеріал | пластик |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 440 г |
| Висота | 37 см |
| Глибина | 17 см |
| Кольорова температура | нейтральний білий |
| Напруга | 220-240 В |
| Потужність | 7 Вт |
| Ширина | 13 см |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
837 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00