Укр
Рус

Код товару: AR_3024104
Настільна лампа Officepro SL210W об’єднує в собі естетику та функціональність. З її допомогою ви отримуєте м’яке і рівномірне освітлення, яке підходить для будь-якої діяльності — від роботи до відпочинку. Лампа пропонує можливість регулювання колірної температури і яскравості, що дозволяє легко адаптувати світло під ваші потреби. Сучасний та стильний дизайн SL210W робить її чудовим доповненням до будь-якого робочого простору.
| Країна виробник | Китай |
| Smart-управління | ні |
| Вага | 1.2 кг |
| Вид лампи | офісні |
| Вимикач | пульт дк |
| Висота | 80 см |
| Глибина | 25 см |
| Довжина кабеля | 1.5 м |
| Колір | білий |
| Кольорова температура | змінна |
| Кріплення | струбцина |
| Матеріал | пластик |
| Можливість заміни лампи | вбудована (незамінна) |
| Напруга | 24 В |
| Особливості | нічник |
| Підходить для | для дому, для офісу |
| Потужність | 24 Вт |
| Регулятор яскравості | так |
| Спрямованість світла | має кут регулювання |
| Стиль | лофт |
| Тип живлення | мережа |
| Тип лампи | LED-стрічка |
| Цоколь | без цоколя |
| Ширина | 75 см |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 533 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00