Укр
Рус

Код товару: AR_3002489
Світлодіодна настільна лампа VIDEX TF03W призначена для забезпечення комфортних та сприятливих умов у вашому приміщенні. У настільній лампі, незважаючи на традиційні характеристики, реалізовані нові сучасні технології. Завдяки унікальній здатності налаштовувати освітлення цей пристрій стане незамінним помічником для людей, які багато часу проводять за робочим столом. Ефективний і надійний світлодіодний світильник буде служити довго, що підтверджується 2-х річною гарантією.
За допомогою рухомого кріплення ви легко зможете змінити кут освітлення.Також рухома конструкція корпусу лампи дозволяє повертати її. Кут розсіювання світла у даній настільній лампі складає 120 градусів.
VIDEX TF03W освітлює без мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Ніякого ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання немає. Сенсорний вимикач дозволяє вручну відрегулювати яскравість світла і температуру світіння. За допомогою підсвічування можна вибрати оптимальну потужність світла в будь-який проміжок часу.
Колірна температура:
Висота в робочому положенні 40 см. Лампа має досить велику підставку для максимальної стійкості в будь-якому положенні плафона. Адаптер додається в комплекті.
| Стиль | класичні |
| Вид лампи | офісні |
| Тип лампи | LED-стрічка |
| Підходить для | для дому, для офісу |
| Кріплення | підставка |
| Спрямованість світла | має кут регулювання |
| Можливість заміни лампи | вбудована (незамінна) |
| Цоколь | без цоколя |
| Вимикач | сенсорний |
| Тип живлення | мережа |
| Smart-управління | ні |
| Регулятор яскравості | так |
| Особливості | гнучка ніжка |
| Матеріал | пластик |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 18.5 см |
| Довжина кабеля | 1.5 м |
| Кольорова температура | холодний, нейтральний білий, теплий білий |
| Напруга | 5 В, 220-240 В |
| Потужність | 8 Вт |
| Ширина | 12.5 см |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 846 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00