Укр
Рус



Код товару: AR_3002540
Надзвичайно зручна та функціональна настільна лампа-прищіпкка Voltronic SW-D812! Ця маленька красуня стане незамінним помічником у ваших навчальних і творчих починаннях. Читайте, малюйте, займайтеся рукоділлям або просто створюйте затишну атмосферу — все це стає можливим із нашою лампою. Завдяки прищіпці, SW-D812 можна встановити практично на будь-якій поверхні, а гнучкий стрижень дасть змогу спрямувати світло туди, де він вам потрібен.
Характеристики
Voltronic SW-D812 — це не просто лампа, це розумний помічник, який допоможе вам сконцентруватися на важливому, а не на настроюванні освітлення. Додайте зручності та функціональності у своє повсякденне життя вже сьогодні з нашою унікальною настільною лампою-прищіпкою!
| Стиль | класичні |
| Вид лампи | дитячі |
| Тип лампи | LED-стрічка |
| Підходить для | для дому, для спальні, для дитячої |
| Кріплення | прищіпка |
| Спрямованість світла | має кут регулювання |
| Можливість заміни лампи | вбудована (незамінна) |
| Цоколь | без цоколя |
| Вимикач | кнопка на корпусі |
| Тип живлення | мережа, USB, акумулятор, PowerBank |
| Smart-управління | ні |
| Регулятор яскравості | так |
| Особливості | гнучка ніжка |
| Матеріал | пластик |
| Колір | зелений |
| Країна виробник | Китай |
| Акумулятор | 300 mAh |
| Вага | 200 г |
| Висота | 25 см |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Живлення сінк | освітлення на акб |
| Кольорова температура | змінна |
| Напруга | 5 В, 220-240 В |
| Потужність | 1 Вт |
| Гарантія | 1 місяць |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
487 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00