Укр
Рус

Код товару: KM_3412640
Характеристики
Ніж 31HS призначений для зняття ізоляції з проводів. Оснащений п’ятою для зручності роботи та захисним прозорим чохлом для леза. Забезпечує точність та безпеку при монтажі електротехнічних систем.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | АСКО УКРЕМ |
| Серія | 31HS |
| Артикул | A0170010129 |
| Тип | ніж для зняття ізоляції |
| Призначення | зняття ізоляції з проводу |
| Вага | 0.1 кг |
| Довжина | 155 мм |
| Довжина леза | 38 мм |
| Комплектація | захисний прозорий чохол для леза |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
523 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00