Укр
Рус

Код товару: AR_3000539
14.5", 2560x1600 (WQXGA), IPS, AMD Ryzen Al 7 350 (2 - 5 ГГц), 32 ГБ, SSD - 1 ТБ, NVIDIA GeForce RTX 5060, GPU - 8 ГБ, без операційної системи, 76 Втг, підсвічування клавіатури, українська клавіатура, 1.73 кг, білий
| Серія (модельний ряд) | Acer Nitro |
| Тип ноутбуку | ігровий |
| Діагональ дисплея | 14.5" |
| Роздільна здатність | 2560x1600 (WQXGA) |
| Поверхня екрану | матова |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Покоління процесора AMD | Zen 5 |
| Процесор | AMD Ryzen Al 7 350 (2 - 5 ГГц) |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Об'єм вбудованої відеопам'яті | 8 ГБ |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6Е (802.11aх), Bluetooth 5.4 |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 1, 1 x USB 3.2 Gen 2, HDMI, Комбінований аудіороз'єм, 1 x USB 4.0 Type-C |
| Операційна система | без операційної системи |
| Ємність аккумулятору | 76 Втг |
| Особливості | українська клавіатура, підсвічування клавіатури |
| Вага | 1.73 кг |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Аудіосистема | DTS:X ULTRA |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Веб-камера | FHD 1080p + IR |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Висота | 21.9 мм |
| Глибина | 236.8 мм |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кардрідер | Card-reader |
| Ширина | 325.7 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
78 241 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00