Укр
Рус









Код товару: AR_3000479
13.6", 2560х1664 (Liquid Retina), IPS, Apple M5 (4.61 ГГц), DDR - 24 ГБ, SSD - 1 ТБ, Apple M5 Graphics (10 ядер), macOS Tahoe, 53.8 Втч, 1.23 кг
| Серія (модельний ряд) | Apple MacBook Air |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання, портативні, для навчання |
| Діагональ дисплея | 13.6" |
| Роздільна здатність | 2560х1664 (Liquid Retina) |
| Поверхня екрану | глянсова |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Процесор | Apple M5 (4.61 ГГц) |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | відсутні, розпаяна на МП |
| Об'єм оперативної пам'яті | 24 ГБ |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Бездротові технології | Wi-Fi 7 (802.11be), Bluetooth 6 |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм, 2 х Thunderbolt 4 |
| Операційна система | macOS Tahoe |
| Ємність аккумулятору | 53.8 Втч |
| Особливості | українська клавіатура, підсвічування клавіатури, сканер відбитків пальців |
| Вага | 1.23 кг |
| Колір | блакитний |
| Країна виробник | Китай |
| Аудіосистема | Dolby Atmos |
| Відеокарта | Apple M5 Graphics (10 ядер) |
| Веб-камера | FaceTime HD 1080p |
| Висота | 11.3 мм |
| Глибина | 215 мм |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Додатково | алюмінієвий корпус |
| Ширина | 304.1 мм |
| Яскравість | 500nits |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
98 770 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00