Укр
Рус










Код товару: AR_3000591
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core 5 120U (0.9 - 5.0 ГГц), 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel Iris Xe Graphics, Windows 11 Home, 42 Втг, підсвічування клавіатури, українська клавіатура, 1.7 кг, сріблястий
| Серія (модельний ряд) | Asus VivoBook |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання, для навчання |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Поверхня екрану | матова |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Покоління процесора Intel | 14-th generation |
| Процесор | Intel Core 5 120U (0.9 - 5.0 ГГц) |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6 (802.11aх), Bluetooth 5.2 |
| Інтерфейси та підключення | HDMI, Комбінований аудіороз'єм, 1 х USB 2.0, 2 x USB 3.2 Gen 1, 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Ємність аккумулятору | 42 Втг |
| Особливості | українська клавіатура, підсвічування клавіатури |
| Вага | 1.7 кг |
| Колір | сріблястий |
| Країна виробник | Китай |
| Аудіосистема | Smart Amp |
| Відеокарта | Intel Iris Xe Graphics |
| Веб-камера | 720p HD |
| Висота | 17.9 мм |
| Глибина | 232.5 мм |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
| Ширина | 359.7 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
38 706 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00