Укр
Рус









Код товару: AR_3000582
16", 1920x1200 (WUXGA), IPS, 300nits, Intel Core 5 210H (1.6 - 4.8 ГГц), 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, NVIDIA GeForce RTX 5050, GPU - 8 ГБ, без операційної системи, 63 Втг, підсвічування клавіатури, TPM модуль, українська клавіатура, 1.95 кг, чорний
| Серія (модельний ряд) | Asus VivoBook |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Діагональ дисплея | 16" |
| Роздільна здатність | 1920x1200 (WUXGA) |
| Поверхня екрану | матова |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Покоління процесора Intel | 15-th generation |
| Процесор | Intel Core 5 210H (1.6 - 4.8 ГГц) |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Об'єм вбудованої відеопам'яті | 8 ГБ |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6 (802.11aх), Bluetooth 5.3 |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм, 2 х USB 3.2, HDMI 2.1, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| Операційна система | без операційної системи |
| Ємність аккумулятору | 63 Втг |
| Особливості | українська клавіатура, підсвічування клавіатури, TPM модуль |
| Вага | 1.95 кг |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Веб-камера | FHD 1080p with Privacy Shutter |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Висота | 22 мм |
| Глибина | 250.7 мм |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
| Ширина | 357мм |
| Яскравість | 300nits |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
63 236 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00