Укр
Рус








Код товару: AR_3000571
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, 250nits, Intel Core i5-1334U (1.3 - 4.6 ГГц), 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel Iris Graphics, Ubuntu, 41 Втг, сканер відбитків пальців, зарядка від USB, 1.9 кг, сірий
| Серія (модельний ряд) | Dell 15 |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання, для навчання |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Поверхня екрану | антиблікове покриття |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Процесор | Intel Core i5-1334U (1.3 - 4.6 ГГц) |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6 (802.11aх), Bluetooth 5.3 |
| Інтерфейси та підключення | HDMI 1.4, Комбінований аудіороз'єм, 1 х USB 2.0, 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C, 1 x USB 3.2 Gen 1 |
| Операційна система | Linux, Ubuntu |
| Ємність аккумулятору | 41 Втг |
| Особливості | сканер відбитків пальців, зарядка від USB |
| Вага | 1.9 кг |
| Колір | сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Відеокарта | Intel Iris Graphics |
| Веб-камера | FHD 1080p with Privacy Shutter |
| Висота | 18 мм |
| Глибина | 235 мм |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Кардрідер | Card-reader |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Ширина | 359 мм |
| Яскравість | 250nits |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
36 510 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00