Укр
Рус








Код товару: AR_3000761
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, 250nits, AMD Ryzen 5 7520U (2.8-4.3GHz), 8 ГБ, SSD - 512 ГБ, AMD Radeon Graphics 610M, Linux, 41 Втг, підсвічування клавіатури, українська клавіатура, 1.9 кг, чорний
| Серія (модельний ряд) | Dell Pro |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Поверхня екрану | антиблікове покриття |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Покоління процесора AMD | Zen 2 (3-е покоління) |
| Процесор | AMD Ryzen 5 7520U (2.8-4.3GHz) |
| Кількість ядер процесора | 4, 6 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | відсутні, розпаяна на МП |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6 (802.11aх), Bluetooth 5.3 |
| Інтерфейси та підключення | HDMI, Комбінований аудіороз'єм, 1 х USB 2.0, 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C, 1 x USB 3.2 Gen 1 |
| Операційна система | Linux |
| Ємність аккумулятору | 41 Втг |
| Особливості | українська клавіатура, підсвічування клавіатури |
| Вага | 1.9 кг |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Відеокарта | AMD Radeon Graphics 610M |
| Веб-камера | 720p HD |
| Висота | 19 мм |
| Глибина | 236 мм |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кардрідер | Card-reader |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Ширина | 359 мм |
| Яскравість | 250nits |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
25 722 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00