Укр
Рус







Код товару: AR_3000717
15.6", 1920х1080 (FullHD), WVA, 250nits, Intel Core i5-1334U (1.3 - 4.6 ГГц), 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel HD Graphics, Windows 11 Pro, 41 Втг, підсвічування клавіатури, TPM модуль, 1.94 кг, сріблястий
| Серія (модельний ряд) | Dell Pro |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання, для навчання |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Поверхня екрану | антиблікове покриття |
| Тип матриці | WVA |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Процесор | Intel Core i5-1334U (1.3 - 4.6 ГГц) |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6 (802.11aх), Bluetooth 5.3 |
| Інтерфейси та підключення | HDMI, Комбінований аудіороз'єм, 1 х USB 2.0, 2 х USB 3.1, 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Ємність аккумулятору | 41 Втг |
| Особливості | підсвічування клавіатури, TPM модуль |
| Вага | 1.94 кг |
| Колір | сріблястий |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Відеокарта | Intel HD Graphics |
| Веб-камера | 2 МП |
| Висота | 17.5 мм |
| Глибина | 234.9 мм |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Кардрідер | Card-reader |
| Ширина | 358.5 мм |
| Яскравість | 250nits |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
47 159 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00