Укр
Рус






Код товару: AR_3000492
HP 250 G9 — бюджетний ноутбук для бізнесу, що має хорошу потужність і продуктивність, тонкий і легкий корпус із великим дисплеєм. Він стане універсальним рішенням для різноманітних задач, тому ви зможете легко та зручно виконувати будь-яке завдання.
Екран з тонкими рамками з двох сторін має діагональ 15.6" та роздільну здатність 1920×1080, що дозволяє комфортно працювати з офісними застосунками, редакторами, а також підійде для перегляду відео. Такі розміри зручні й для споживання контенту, і для роботи з таблицями чи діаграмами. Це ідеальний баланс для пересічного користувача.
Пристрій оптимізований для швидкозмінних умов роботи, адже апаратна начинка має невеликий запас потужності, який забезпечує процесор Intel Core i3-1315U. Завдяки кільком обчислювальним ядрам він дає змогу плавно виконувати робочі завдання. Вбудований захисний мікрочип Trusted Platform Module (TPM) забезпечує шифрування інформації, електронної пошти й облікових даних за допомогою апаратних криптографічних ключів.
Цей ноутбук варто обрати, якщо вам потрібно доволі часто проводити онлайн-зустрічі. Ефективно співпрацюйте завдяки вбудованій камері та шумозаглушенню на основі ШІ з подвійними мікрофонами. Завдяки стандарту Wi-Fi 6, що підтримує гігабітні швидкості, ваше бездротове з’єднання з мережею буде швидким і безперебійним навіть у мережах із високим навантаженням.
Наявна ергономічна клавіатура збільшує комфорт під час роботи з текстом, набором цифрових даних, розрахунками в Excel. А широкий набір інтерфейсів допоможе використовувати аксесуари та додаткові монітори.
HP 250 G9 — надійний ноутбук, габарити якого підходять для роботи в офісі та під час частих поїздок на зустрічі поза його межами.
| Серія (модельний ряд) | HP 250 |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Поверхня екрану | матова |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Процесор | Intel Core i3-1315U (3.3 - 4.5 ГГц) |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Об'єм SSD | 256 ГБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Бездротові технології | Bluetooth, Wi-Fi |
| Інтерфейси та підключення | HDMI, Комбінований аудіороз'єм, USB 3.2 Type-C, 2 х USB 3.2, LAN (RJ-45) |
| Операційна система | DOS |
| Ємність аккумулятору | 41 Втг |
| Вага | 1.74 кг |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Відеокарта | Intel Iris Xe Graphics |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 19.9 мм |
| Глибина | 242 мм |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Кардрідер | Card-reader |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Оптичний привід | No ODD |
| Ширина | 358 мм |
| Яскравість | 300nits |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
30 760 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00