Укр
Рус






Код товару: AR_3000614
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, AMD Ryzen 7 7445HS (3.2 - 4.7 ГГц), 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, NVIDIA GeForce RTX 4050, GPU - 6 ГБ, DOS, 70 Втг, підсвічування клавіатури, українська клавіатура, 2.29 кг, сірий
| Серія (модельний ряд) | HP Victus |
| Тип ноутбуку | ігровий |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Поверхня екрану | матова |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Покоління процесора AMD | Zen 4 |
| Процесор | AMD Ryzen 7 7445HS (3.2 - 4.7 ГГц) |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Об'єм вбудованої відеопам'яті | 6 ГБ |
| Бездротові технології | Bluetooth, Wi-Fi, Bluetooth 5.4, Wi-Fi 802.11ax (2x2) |
| Інтерфейси та підключення | HDMI, Комбінований аудіороз'єм, USB Type-C, 2 х USB 3.2, LAN (RJ-45) |
| Операційна система | DOS |
| Ємність аккумулятору | 70 Втг |
| Особливості | українська клавіатура, підсвічування клавіатури |
| Вага | 2.29 кг |
| Колір | сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Аудіосистема | DTS:X ULTRA |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Веб-камера | WEB-Camera, 720p HD |
| Висота | 23.5 мм |
| Глибина | 255 мм |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Мережевий адаптер | LAN (RJ-45) |
| Ширина | 357.9 мм |
| Яскравість | 300nits |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
71 334 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00