Укр
Рус











Код товару: AR_3000757
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, 300nits, Intel Core i5-13450HX (2.4 - 4.6 ГГц), 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, NVIDIA GeForce RTX 5050, GPU - 8 ГБ, DLSS 4, Windows 11 Home, 60 Втг, підсвічування клавіатури, українська клавіатура, 2.4 кг, сірий
| Серія (модельний ряд) | Lenovo LOQ |
| Тип ноутбуку | ігровий |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Поверхня екрану | матова |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Процесор | Intel Core i5-13450HX (2.4 - 4.6 ГГц) |
| Кількість ядер процесора | 6, 10 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Об'єм вбудованої відеопам'яті | 8 ГБ |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 6 (802.11aх), Bluetooth 5.2 |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм, LAN (RJ-45), HDMI 2.1, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 3 x USB 3.2 Gen 1 |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Ємність аккумулятору | 60 Втг |
| Особливості | українська клавіатура, підсвічування клавіатури |
| Вага | 2.4 кг |
| Колір | сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Висота | 23.9 мм |
| Глибина | 258.7 мм |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Ширина | 359.86 |
| Яскравість | 300nits |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
54 661 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00