Укр
Рус












Код товару: AR_3000817
17.3", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core i7-13650HX (2.6 - 4.9 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, NVIDIA GeForce RTX 5050, GPU - 8 ГБ, DLSS 4, без операційної системи, акумулятор - 60 Втг, 2.9 кг
| Серія (модельний ряд) | Lenovo LOQ |
| Тип ноутбуку | ігровий |
| Діагональ дисплея | 17.3" |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Поверхня екрану | антиблікове покриття |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Процесор | Intel Core i7-13650HX (2.6 - 4.9 ГГц) |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Об'єм вбудованої відеопам'яті | 8 ГБ |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.2, Wi-Fi 802.11ax (2x2) |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм, LAN (RJ-45), HDMI 2.1, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 4 x USB 3.2 Gen 1 |
| Операційна система | без операційної системи |
| Ємність аккумулятору | 60 Втг |
| Особливості | українська клавіатура, підсвічування клавіатури, TPM модуль, зарядка від USB |
| Вага | 2.9 кг |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| TDP (теплопакет) | 115 Вт |
| Аудіосистема | Nahimic Audio |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Веб-камера | 5.0 MP with E-shutter |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Висота | 25.25 мм |
| Глибина | 276.2 мм |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Характеристики оперативної пам'яті | 1 x 16GB SODIMM DDR5-4800 |
| Ширина | 398.4 мм |
| Яскравість | 300nits |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
76 098 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00