Укр
Рус












Код товару: AR_3000811
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, 250nits, Intel Core 5 210H (2.2 - 4.8 ГГц), 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, NVIDIA GeForce RTX 5050, GPU - 8 ГБ, DLSS 4, DOS, 55.2 Втг, підсвічування клавіатури, гніздо для замка Kensington, TPM модуль, 1.95 кг, чорний
| Серія (модельний ряд) | MSI Cyborg |
| Тип ноутбуку | ігровий |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Поверхня екрану | антиблікове покриття |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Покоління процесора Intel | 15-th generation |
| Процесор | Intel Core 5 210H (1.6 - 4.8 ГГц) |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Об'єм вбудованої відеопам'яті | 8 ГБ |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм, LAN (RJ-45), HDMI 2.1, 2 x USB 3.2 Gen 2, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| Операційна система | DOS |
| Ємність аккумулятору | 55.2 Втг |
| Особливості | підсвічування клавіатури, гніздо для замка Kensington, TPM модуль |
| Вага | 1.95 кг |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Аудіосистема | DTS Studio Sound |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Веб-камера | 720p HD Privacy shutter |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Висота | 23.15 мм |
| Глибина | 245.25 мм |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Додатково | MIL-STD-810H |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
| Ширина | 359.3 мм |
| Яскравість | 250nits |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
53 589 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00