Укр
Рус






Код товару: KM_3412715
Характеристики
Нульова шина VC 407 призначена для електричного та механічного приєднання нульових робочих (N) та захисних (PE) провідників у розподільчих щитах. Конструкція включає чотири латунні бруски по 7 отворів, розміщені в корпусі з полікарбонатною кришкою.
Особливості:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Серія | VC 407 |
| Виробник | АСКО УКРЕМ |
| Артикул | A0150120020 |
| Тип виробу | нульова шина в корпусі |
| Кількість брусків × отворів | 4×7 |
| Номінальний робочий струм Ie | 125 A |
| Внутрішні розміри | 50×45×66×86 мм |
| Матеріал шини | латунь |
| Матеріал кришки | полікарбонат |
| Робочий діапазон температур | –20…+80 °C |
| Тип кріплення | на DIN рейку або гвинтовий |
| Діаметр отворів | Ø5.3 мм – 5 шт., Ø7.5 мм – 2 шт. |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
468 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00