Укр
Рус

Код товару: AR_3014485
Після обширних досліджень і співпраці з командою ExpressLRS ми раді представити абсолютно новий РЧ-модуль Bandit Nano ExpressLRS. Цей передовий модуль є кульмінацією наших зусиль із забезпечення неперевершеної продуктивності та надійності для ваших безпілотних літальних апаратів і безпілотних літальних апаратів дальнього радіусу дії.
Особливості
Технічні характеристики
| Частота | 915 МГц |
| Напруга | 6 - 16.8 В |
| Потужність | 1 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 62.5 г |
| Протокол | ELRS |
| Розмір | 68.5x41x27 мм |
| Тип запчастини (квадрокоптери) | аксесуари, відеопередатчик |
| Гарантія | 6 місяців |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 529 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00