Укр
Рус

Код товару: AR_3014487
ОСОБЛИВОСТІ TBS TRACER MICRO TX:
Затримка та підсилювач; Частота поновлення 3 мс, 250 Гц
Вихідна потужність 25 МВт - 100 МВт на вибір
Діапазони частот 2,4 ГГц ISM
Вхідна напруга від +5 до 13 В
Роз'єм USB-C
Потужність 1,1 Вт (@10 мВт) - 2 Вт (@100 мВт)
Розміри 65 x 48 x 22 мм (розмір модуля JR)
Радіосумісність Відсік для модуля LITE (наприклад, TBS Tango 2, Taranis X-Lite, X9 Lite), OpenTX V2.1+
| Частота | 2.4 ГГц |
| Напруга | 5 - 13 В |
| Потужність | 1.1 - 2 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Протокол | CROSSFIRE |
| Розмір | 65x48x22 мм |
| Тип запчастини (квадрокоптери) | аксесуари, відеопередатчик |
| Гарантія | 6 місяців |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 347 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00