Підвісний світильник Italux PND-56215D-080RPP-BK-3KS4K-TRDIMM Brasco Up Down Led 2x80W 3000K-4000K 5800Lm IP20 - фото 1
Підвісний світильник Italux PND-56215D-080RPP-BK-3KS4K-TRDIMM Brasco Up Down Led 2x80W 3000K-4000K 5800Lm IP20 - фото 2
Підвісний світильник Italux PND-56215D-080RPP-BK-3KS4K-TRDIMM Brasco Up Down Led 2x80W 3000K-4000K 5800Lm IP20
Код товару: RO_2263552
Про товар
Елегантний і модний Підвісний світильник Italux PND-56215D-080RPP-BK-3KS4K-TRDIMM Brasco Up Down Led 2x80W 3000K-4000K 5800Lm IP20 від Italux ідеально вписується в стилі сучасний. Може бути як основним, так і додатковим джерелом освітлення. Рекомендується у зал/вітальню, у спальню. Вибір Підвісний світильник Italux PND-56215D-080RPP-BK-3KS4K-TRDIMM Brasco Up Down Led 2x80W 3000K-4000K 5800Lm IP20 від Italux - це гарантія високої якості за доступною ціною! Підвісні світильники легко встановлюються і відрізняються довговічністю. Виняткова якість оптичної, електронної та механічної складових, а також витончений дизайн, гарантують чудову точність передачі кольору і широкий спектр застосування світильників. Підвісний світильник Italux PND-56215D-080RPP-BK-3KS4K-TRDIMM Brasco Up Down Led 2x80W 3000K-4000K 5800Lm IP20 виготовлено з міцних і якісних матеріалів, включно з метал. Світильники з колекції Italux Brasco Up Down представлені в різноманітних колірних рішеннях і технічних параметрах. Технічні характеристики товару Підвісний світильник Italux PND-56215D-080RPP-BK-3KS4K-TRDIMM Brasco Up Down Led 2x80W 3000K-4000K 5800Lm IP20: Висота становить 2000 мм, довжина - 800 мм, ширина - 800 мм. Патрон: LED-модуль.Потужність лампи Вт: 80. Основний колір: чорний. Ступінь вологозахисту: IP20.
Характеристики
Бренд
Italux
Форма плафона
Кругла
Кількість джерел світла
2 шт
Тип ламп
LED-модуль
Максимальна потужність лампи
80 Вт