Укр
Рус

Код товару: AR_3012626
Поліетилентерефталат гліколь (PETG) являє собою термопласт, властивості якого роблять його гарним претендентом на функціональні об'єкти. В традиційному виробництві його часто використовують для виготовлення пляшок для води й харчових контейнерів. ПЕТГ вважається харчовою ниткою. Ви можете використовувати його для виготовлення речей, які будуть стикатися з їжею, наприклад, кухонних приладів, контейнерів і т. д. Враховуючи його термостійкість, його можна мити в посудомийній машині (при певній температурі). Матеріал також міцний і володіє високою ударостійкістю.
Переваги: Висока міцність, гнучкість, ударна в'язкість. Ідеально підходить для виробництва механічних деталей завдяки високій ударостійкості та довговічності. Набагато гнучкіший, ніж PLA, ABS і навіть PET. Не розчинний. Гідрофобний (не вбирає вологу). Визнаний безпечним при використанні харчових продуктів.
| Тип пластика | PETG |
| Діаметр | 1.75 мм |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Температура екструзії | 250ą10 °C |
| Температура столу принтера | 85 °C |
| Тип поставки | на котушці |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 233 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00