Укр
Рус

Код товару: AR_3024688
Тританова пляшка для води Lagoon Kambukka – це зручний багаторазовий посуд, який потрібен для підтримки водного балансу організму.
Головні переваги пляшки – ергономічність, комфортне використання та оптимальний об’єм. Ергономічна форма забезпечує зручне користування, а герметична кришка дає можливість без проблем переносити виріб у сумці чи рюкзаку.
Пляшка виготовлена з ударостійкого тритану, це міцний та нешкідливий матеріал, схожий на скло, яке не б’ється. Має силіконовий складний носик, повністю захищений від бруду і пилу, та пластикову соломинку.
Об’єм пляшки – 750 мл, вага – 187 г. Компактний розмір та ручка забезпечують зручне перенесення.
Пляшка миється в посудомийній машині. Тритановий посуд не боїться високих температур.
| Об'єм | 0.75 л |
| Матеріал | пластик, силікон, трітан |
| Колір | бірюзовий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.187 кг |
| Висота | 23.9 см |
| Діаметр | 7.5 см |
| Можна мити в посудомийній машині | так |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 017 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00