Укр
Рус

Код товару: AR_3016759
Конусоподібна плойка для завивки волосся Ardesto HC-705 дозволить вам створити дивовижні локони, як у салоні краси. З її допомогою ви можете зробити локони будь-якої форми, вертикальні, горизонтальні, хвилеподібні. Поверхня з гладким керамічним покриттям менш шкідлива для волосся. Для запобігання сплутуванню шнура плойка оснащена шарніром для його обороту на 360 градусів.
Продумана конструкція
Ергономічна ручка плойки виконана із міцного полікарбонату золотистого кольору, який у тандемі із нагрівальним елементом чорного кольору створюють преміальну кольорову гаму. Для комфорту передбачена підставка та наконечник із термостійкого пластику, кабель живлення підтримує оборот на 360°, а для зручного зберігання є спеціальна петелька.
Ідеальні локони
Завдяки потужності в 30 Вт та розігріву конуса до 200 ° C, плойка Ardesto HC-705 ідеально підходить для створення ефектних локонів. Довговічне керамічне покриття мінімізує негативний вплив високих температур на волосся та забезпечує надійний захист нагрівального елемента.
| Тип плойки | конусні |
| Призначення | побутові |
| Зачіски | для горизонтальних локонів, для вертикальних локонів |
| Потужність | 30 Вт |
| Тип управління | механічне |
| Матеріал покриття | керамічне |
| Колір | чорний, золотий |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація нагріву | LED |
| Вага | 235 г |
| Діапазон температури нагріву | до 200 °С |
| Довжина шнура | 180 см |
| Живлення | дротове |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Особливості | захист від перегріву, петля для підвішування, обертання шнура на 360° |
| Розмір | 35.5 х 3.5 х 3.5 см |
| Термоізольований наконечник | так |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
497 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00