Укр
Рус

Код товару: AR_3019634
полуторний, Простирадло - 160 x 230 см, Підковдра - 160 x 220 см, бавовна, принт
| Розмір | полуторний |
| Розмір простирадла | 160 x 230 см |
| Розмір підковдри | 160 x 220 см |
| Розмір наволочки | 50 х 70 см |
| Матеріал | бавовна |
| Кількість підковдр | 1 шт. |
| Кількість наволочок | 2 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Дизайн та декор | з геометричним принтом |
| Додатково | фірмова упаковка |
| Колір | принт |
| Комплектація | простирадло, підковдра, наволочка-2 шт |
| Рекомендації по догляду | прати за температури не більше 40°С, не відбілювати |
| Тип застібки | на блискавці |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 052 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00