Укр
Рус

Код товару: AR_3019604
Гарний комплект постільної білизни Home Line "Весняний вечір" сіро-бежевий з високоякісної бязі принесе задоволення від використання на довгі роки. Вона м'яка на дотик, приємна до тіла, легка в догляді і практична у використанні. Комплект постільної білизни з бязі зносостійкий - не деформується і не линяє. З ним відпочинок Вашої дитини буде комфортним, а сон - здоровим.
| Розмір | полуторний |
| Розмір простирадла | 150 x 215 см |
| Розмір підковдри | 145 x 215 см |
| Розмір наволочки | 50 х 70 см |
| Матеріал | бязь |
| Кількість підковдр | 1 шт. |
| Кількість наволочок | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Дизайн та декор | з квітковим принтом |
| Додатково | упаковка: пакет пвх |
| Колір | сіро-бежевий |
| Комплектація | наволочка, простирадло, підковдра |
| Рекомендації по догляду | прати за температури не більше 40°С |
| Тип застібки | з вирізом внизу |
| Щільність матеріалу | 140 |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 024 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00