Укр
Рус

Код товару: AR_3019590
Склад: 100% бавовна. Євро розмір: підковдра 200х220 см - 1 шт., простирадло 220х240 см - 1 шт., наволочка 50х70 см - 2 шт. Упаковка: ПВХ.
| Розмір | євро |
| Розмір простирадла | 220 x 240 см |
| Розмір підковдри | 200 x 220 см |
| Розмір наволочки | 50 х 70 см |
| Матеріал | бязь, бавовна 100%, бавовна |
| Кількість підковдр | 1 шт. |
| Кількість наволочок | 2 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Дизайн та декор | геометрія |
| Колір | бежевий, фіолетовий |
| Комплектація | наволочка 50х70 см - 2 шт., підковдра 200х220 см - 1 шт. простирадло 220х240 см - 1 шт. |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 699 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00