Укр
Рус

Код товару: AR_3019603
Матерія не тільки гарна, але має й інші цінні якості: не має зсідання під час прання, не втрачає яскравості барв, не спричиняє подразнення. Сатином найчастіше називають бавовняну тканину з особливим плетінням ниток. Насправді сатин — це і є спосіб плетіння. Використовують для цього дві нитки: щільнішу для основи, і тонку кручену — для лицьової сторони. На чотири нитки основи йде одна з лицьової.
Обов'язково: Перед першим використанням комплекту є обов'язковим попереднє прання за температури 30—35 °C. Постільну білизну рекомендується прати індивідуально, окремо від інших речей. Усі наступні прання рекомендуємо проводити за температури 40 °C делікатний режим, сушіння, прасування за 150 °C дозволене. Прати відповідно до колірної гами.
| Розмір | євро |
| Розмір простирадла | 220 x 240 см |
| Розмір підковдри | 200 x 220 см |
| Розмір наволочки | 50 х 70 см |
| Матеріал | 100% бавовна, сатин |
| Кількість підковдр | 1 шт. |
| Кількість наволочок | 2 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Додатково | фірмова упаковка пвх, підковдра на змійці |
| Колір | коричневий |
| Комплектація | підковдра: 200 x 220 см, простирадло: 220х240 см, наволочки: 2 х 50х70 см |
| Рекомендації по догляду | прасувати на температурі до 110 °C, прати за температури не більше 40°С |
| Тип застібки | на блискавці |
| Щільність матеріалу | 135 |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 999 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00